تصویر تعمیر ضبط نیسان

در مرکز طنین سرویس،تعمیر ضبط و پخش نیسان یکی دیگر از خدمات تخصصی است که انجام می شود.شرکت خودروسازی نیسان در سال ۱۹۹۹ توسط یوشیسوکه آیکاوا که در پی خریداری سهام ماشین داتسون رنو راه اندازی گردید.در سال ۹۹ میلادی شرکت رنو ۴۴ درصد سهام نیسان را خریداری کرد و در مقابل یوشیسوکه آیکاوا ۱۵ درصد سهام رنو را در اختیار خود گرفت.
ضبط و پخش ماشین نیسان بمانند دیگر خودروها که از ضبط های دودین استفاده می کنند،در برخی موارد دچار ایرادات و خرابی هایی می گردند که در این مقاله قصد داریم به این مشکلات ضبط و پخش نیسان بپردازیم.

مزایای ضبط و پخش نیسان

ضیط و پخش نیسان از طریق فلش مموری، سی دی و AUX موسیقی را پخش کرده و از مدلهای خاصی به بعد نیز قادر به پخش فیلم نیز می باشد.دستگاه پخش نیسان همچنین از طریق GPS قادر به ناوبری و کمک به راننده نیز می باشد.از دیگر ویژگی های ضبط ماشین نیسان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت پشتیبانی و ساپورت USB و کارت SD
 • پشتیبانی از انواع فرمتهای صوتی و تصویری 
 • دارای ماژول بلوتوث
 • امکان مکالمه با تلفن همراه
 • قابلیت اتصال به تلویزیون شهری
 • پشتیبانی از سنسورهایی که در اطراف خودرو نصب شده است
 • دارای GPS همراه
 • خروجی آمپلی فایر با تنظیم صدا
 • پشتیبانی از سنسور دنده عقب خودرو
 • دارای صفحه نمایش و مانیتور بزرگ
 • حافظه داخلی ۱۶ گیگا بایت
 • دارای پردازنده چند هسته

تعمیر مشکلات اساسی ضبط نیسان

در کنار ویژگی های و امتیازاتی که پخش نیسان دارا می باشد،مشکلات  و ایراداتی نیز دیده می شود که در مرکز طنین سرویس تعمیر ضبط نیسان براحتی و با سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.از مشکلات و ایرادات شایعی که در انواع ضبط و پخش خودرو و ماشین های نیسان مشاهده می شود،می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • روشن نشدن ضبط و پخش نیسان
 • روی آرم موندن ضبط  نیسان
 • از کار افتادن سنسور دنده عقب نیسان
 • کار نکردن تاچ و مانیتور نیسان
 • خاموش شدن ناگهانی پخش نیسان
 • تعمیر خرابی فلش ضبط  نیسان
 • سفید شدن صفحه نمایش
 • نداشتن رادیو در پخش نیسان
 • ویروسی شدن ضبط و پخش

نحوه ریست کردن ضبط نیسان

در بسیاری موارد ضبط و مانیتور فابریک ماشین نیسان هنگ کرده یا یک سری از تنطیمات سیستم به هم میخورد.در این موارد شاید گزینه ساده ای که شما را نجات بدهد ریست ضبط و پخش خودرو باشد.نحوه ریست کردن دستگاه پخش و مانیتور نیسان نیز بدین صورت می باشد که وارد قسمت set up دستگاه شده سپس وارد قسمت سیستم می شویم و درنهایت  گزینه reset factory را لمس کرده تا دستگاه شروع به ریست کردن کند.در نظر داشته باشید در مدت ریست کردن هیچکونه فعالیتی بر روی ضبط و پخش خودرو نباید انجام دهید.

تعمیر روشن نشدن ضبط و مانیتور نیسان

یکی از خرابی های شایع در خودرو نیسان ، روشن نشدن ضبط و پخش ماشین می باشد که اولین مورد مربوط به شل شدن سوکت برق پخش می باشد.در صورتی که از صحت و سالم بودن سوکت اطمینان حاصل کردید می بایست ضبط خودرو برای بررسی دقیق باز شده و مورد ارزیابی مداری قرار بگیرد.توجه داشته باشید که این ارزیابی حتما توسط نفر متخصص می بایست انجام شود.
طنین سرویس روشن نشدن پخش و مانیتور نیسان را بصورت کامل ارزیابی کرده و در صورتی که در جای دیگری باز نشده باشد در سریعترین زمان ممکن بهمراه گارانتی مدت دار تعمیر خواهد کرد.

روی آرم ماندن مانیتور نیسان

سیستم عامل پخش و مانیتور فابریک خودروی نیسان از نوع اندروید ۶ به بالا بوده و قابلیت بروزرسانی شدن را نیز دارا می باشد.همین سیستم عامل اندروید سبب بسیاری از مشکلات و خرابی های ضبط خودرو نیسان می شود.روی لوگو و آرم ماندن پخش نیسان به دلیل مشکل سیستم عامل می باشد که در مرکز طنین سرویس به عنوان یکی از مراکز تخصصی  تعمیر ضبط دودین و تعمیر ضبط دنا در شرق تهران ، تعمیر روی لوگو ماندن ضبط و مانیتور نیسان انجام می شود.

خاموش شدن ناگهانی ضبط و پخش نیسان

در خودرو نیسان که دارای مانیتور و صفحه نمایش بزرگی نیز می باشند،بیشترین ایراد مربروط به  خاموشی کامل مانیتور یا روی لوگو ماندن است.این عیب و خرابی بیشتر مربوط به خرابی برد ضبط و پخش دستگاه می باشد که در بیشتر موارد برد دستگاه می بایست تعویض گردد.
در مرکز طنین سرویس این تعویض برد پخش نیسان بصورت تخصصی و همانند تعمیر ضبط سانتافه  در صورتی که جایی باز نشده باشد با ۴ ماه ضمانت و کمترین هزینه انجام میگردد.

بروزرسانی و آپدیت ضبط و مانیتور ماشین نیسان

همانطور که گفته شد سیستم عامل پخش و مانیتور نیسان از نوع اندروید ۶ به بالا می باشد و بمانند سیستم عامل های گوشی موبایل ورژن های جدیدی از این سیستم عامل درحال بروز شدن می باشند.اگر ضبط و پخش خودروی نیسان نیاز به ارتقا و آپدیت سیستم عامل داشته باشد،بصورت کاملا تخصصی این امر قابل انجام می باشد.
فقط توجه داشته باشید،برخی از مراکز تعمیر و رفع ایراد را به آپدیت و بروزرسانی ضبط و پخش خودرو نسبت می دهند،این باور غلطی است که در بین تعمیر کنندگان رایج شده است.ما بروزرسانی و آپدیت پخش انواع خودروهای ایرانی و خارجی را بصورت کاملا تخصصی انجام می دهیم،اما برای رفع عیب و ایراد به هیچ عنوان توصیه نمی کنیم.

تعمیر ویروسی شدن ضبط نیسان

امروزه برای پخش موسیقی و ویدئو نیاز به سی دی و دی وی دی دیگر کمرنگ شده و حافظه های جانبی مانند فلش و هارد اکسترنال جای لوح های فشرده را گرفته اند.فلش ها و هاردهای اکسترنال علی رغم داشتن مزایای راحتی حمل،دارای مشکل بزرگی بنام ویروسی شدن می باشند.حافظه های جانبی با اتصال به کامپیوترها و دستگاه های ویروسی شده،براحتی به ویروس های مخرب آلوده شده و همین بدافزارها خسارات جبران ناپذیر به ضبط و پخش خودرو ها و حتی تلویزیون های هوشمند ببار می آورند.
یکی از این مشکلات،خرابی هایی است در ضبط و پخش خودرو  اتفاق می افتد و برد اصلی دستگاه را درگیر می کند.ضبط و پخش خودرو نیسان نیز از این قضیه مستثنی نبوده و با انتقال ویروس از طریق فلش و هارد اکسترنال،برد اصلی ضبط دچار ایراد شده و باعث هنگ کردن یا حتی از کار افتادن کامل دستگاه می شود.
تعمیر ویروسی شدن ضبط نیسان در مرکز ما قابل انجام می باشد اما برای اینکه دچار این مشکلات و ایرادات نگردید و همچنین از فلش و هارد آلوده بخواهید مطلع شوید،پیشنهاد می کنیم مقاله اتصال فلش و هارد به تلویزیون  را بطور کامل مطالعه نمایید.

تعمیرعدم نمایش تصویر دنده عقب در ضبط نیسان

سنسور دنده عقب خودرو برای ایمنی و هشدار برخورد با شی یا نفر بر روی سپر عقب خودرو قرار گرفته است.در بسیاری مواقع در خودروی نیسان این آلارم از بین رفته و در صفحه مانیتور نمایش نمی دهد.جهت تعمیر از کار افتادن سنسور دنده عقب ماشین نیسان و عدم نمایش تصویر بر روی مانیتور، در مرحله اول باید ارتباط سنسور با صفحه نمایش بررسی و در نهایت سالم یا خراب بودن سنسور تست گردد.ما در مرکز طنین سرویس این آزمایشات را بصورت تخصصی و با کمترین هزینه انجام می دهیم.

تعمیر عدم نمایش فیلم در هنگام حرکت ضبط نیسان

یکی دیگر از مشکلاتی که خریداران ماشین و خودروی نیسان با آن روبرو هستند،عدم نمایش فیلم در هنگام حرکت خودرو می باشد.شرکت ژتپنی نیسان به خاطر امنیت و ایمنی راننده و سرنشینان،نمایش فیلم و ویدئو را در هنگام حرکت اتومبیل قطع می کند و همین عامل ایمنی در خودروی نیسان باعث نارضایتی بسیاری از خریداران خودروی نیسان گردیده است.

تعمیرات تخصصی دیگر موارد  ضبط و پخش نیسان

ایرادات و مشکلات دیگری نیز در ضبط و پخش خودرو نیسان یا هر خودروی دیگری وجود دارد که به اختصار در مورد تعمیرات تخصصی ضبط و پخش نیسان اشاره می کنیم:

تعمیر سفید شدن مانیتور ضبط نیسان

در برخی موارد دیده شده که صفحه نمایش پخش نیسان کاملا سفید شده و یا علامت مثبت (+) در وسط صفحه دیده می شود.این خرابی که بسیار در ضبط و پخش خودروهای هیوندا نیز دیده می شود، مربوط به کالیبراسیون پخش ماشین می باشد.طنین سرویس عیب یابی و رفع ایراد سفید شدن صفحه نمایش ضبط و پخش نیسان را با کمترین هزینه انجام می دهد.

تعمیر خرابی فلش ضبط نیسان

یکی دیگر از مشکلاتی امکان دارد در پخش ماشین نیسان دیده شود،ایراد در قسمت فلش پخش می باشد.این ایرادات عمدتا مربوط به خود فلش می باشد اما گاها دیده شده قسمت پورت فلش ضبط در اثر ضربه ریزی که به آن وارد شده از جای خود در آمده و به همین دلیل دیگر هیچ فلشی را نمی خواند.در اینگونه مواقع می بایست پنل ضبط باز شده و پورت مورد بازدید قرار بگیرد.اگر امکان تعمیر جای فلشی باشد اینکار انجام خواهد شد در غیر اینصورت پورت فلش می بایست تعویض گردد..

تعمیر ضبط نیسان جوک

تصویر تعمیر ضبط نیسان جوک

تعمیر ضبط و پخش نیسان جوک در مرکز طنین سرویس با ارزیابی کامل انجام میشود.نیسان جوک در کلاس مینی اس یو وی قرار گرفته و در ۳ تیپ اسکای پک، پلاتینیوم و اسپرت در ایران موجود می باشد.ایراداتی که در پخش های مختلف نیسان موجود می باشد شامل حال نیسان جوک نیز قرار می گیرد.تعمیر ضبط نیسان جوک بصورت تخصصی و مشاوره رایگان در این مرکز قابل انجام می باشد.

تعمیر پخش نیسان تی نا

تصویر تعمیر ضبط نسان تی ینا

نیسان تی نا – Nissan Teana خودرویی است که برای نخستین‌بار در سال ۲۰۰۳ و در ژاپن رونمایی شد. نسل اول این خودرو در فاصله سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۸ به تولید می‌رسید اما نسل دوم آن‌ که نسبت به گذشته کمی کوچک ‌تر شده بود، در سال ۲۰۰۹ معرفی شد.اگر خودرو نیسان تی نا شما دچار خرابی و ایراد در ضبط خودرو می باشد،ارزیابی و تعمیر ضبظ نیسان تی نا خود را به ما بسپارید.

تعمیر ضبط نیسان ایکس تریل

تصویر تعمیر ضبط نیسان ایکس تریل

نیسان ایکس تریل (Nissan X-Trail) خودرویی است که از سال ۲۰۰۱ تاکنون در تایلند، ژاپن، تایپه، تایوان، قاهره، مصر، لاگونا، فیلیپین و کره جنوبی واندونزی تولید شده ‌است. طراحی آن موتور جلو، خودرو محور جلو، خودرو چهار چرخ محرک بوده است.در صورتی که نیاز به تعمیر ضبط نیسان ایکس تریل بصورت تخصصی دارید با شماره ۰۲۱۲۲۵۴۵۹۲۹ تماس حاصل نمایید.

تعمیر ضبط نیسان مورانو

تصویر تعمیر ضبط و پخش نیسان مورانو

نیسان مورانو (Nissan Murano) خودرویی است که از سال ۲۰۰۲ تا کنون در ژاپن، تهران، ایران و پارس خودرو تولید شده است. نسل اول این خودرو بر روی پلت فرم نیسان ۳۵۰Z ساخته شده است. توانایی حرکتی مناسب از ویژگی نیسان مورانو است.تعمیرات تخصصی ضبط و پخش نیسان مورانو با تمامی ارزیابی های دقیق قابل انجام می باشد.

مرکز معتبر تعمیر و آپدیت انواع ضبط نیسان

مرکز طنین سرویس تعمیر ضبط خودروهای داخلی و وارداتی را بصورت تخصصی انجام می دهد.این مرکز به عنوان یکی از نمایندگان تعمیر ضبط نیسان در شرق تهران،آپدیت و تعمیر پخش خودروهای جوک، تعمیر ضبط نیسان قشقایی ، تعمیر ضبط تی نا و ماکسیما  را نیز بصورت کاملا حرفه ای و با کمترین هزینه ممکن انجام می دهد.
از دیگر خدمات تخصصی که در مورد ضبط و پخش نیسان در طنین سرویس قابل انجام است می توان به تعمیر خرابی aux ،تاچ پخش و ضبط ،نصب دوربین دنده عقب ،نصب گیرنده دیجیتال بر روی پخش نیسان و عیب یابی مانیتور پخش نیسان اشاره کرد.

اگر با خواندن این مقاله در ذهن خود دچار ابهامات و سوالتی هستید کافیست در بخش نظرات و دیدگاه ها برای ما ارسال کنید تا پاسخگوی شما عزیزان باشیم.همچنین اگر این مقاله برای شما مفید واقع شده است خواهشمندیم در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بزارید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *