تصویر تعمیر ضبط دودین خودرو

تعمیر ضبط دودین

تعمیر ضبط دودین خودرو، تعمیر مانیتور خودرو و تعمیر تاچ پخش ماشین با توجه به هوشمند بودن آن کار ساده ای نیست و نیاز به تخصص و دانش مهندسی دارد.مرکز طنین سرویس نیز با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه تعمیر تلویزیون و سیستم های صوتی و تصویری خودرو و خانگی، تعمیر ضبط و مانیتور دودین خودرو را بصورت حرفه ای انجام می دهد.
اصطلاح دودین یک استاندارد بین المللی می باشد که نشان دهنده عرض و ارتفاع آن دستگاه میباشد.در ضبط اتومبیل و خودرو اصطلاح دودین جهت آگاهی از ارتفاع و عرض ضبط خودرو بکار برده می شود.
DIN مخفف کلمهDeutsches Institut für Normung می باشد که اصطلاحی آلمانی می باشد.این اصطلاح را سازمان استاندارد آلمان برای سیستم های اتومبیل و خودرو ایجاد کرده است.

فیلم تعمیر ضبط دودین

در ابتدا اگر مایل باشید،نمونه ای از فیلم تعمیر ضبط دودین خودرو کیا  که در مرکز طنین سرویس انجام شده است را می توانید تماشا نمایید:

سیستم عامل ضبط دودین

تصویر سیستم عامل ضبط دودین اتومبیل
امروزه تصور اتومبیل و خودروی مدرن بدون سیستم صوتی حرفه ای محال است.در یک دهه گذشته ضبط های دودین روز بروز حرفه ای تر شده اند.سیستم عامل ضبط های دودین امروزه به دو صورت اندروید و ویندوز در بازار وجود دارند و میزان استقبال از سیستم های دودین اندرویدی بسیار گسترده شده است.
سیستم های صوتی خودروی دودین بهمراه مانیتور و صفحه لمسی می باشند که برای راحتی کاربر و دیدن ویدئو کلیپ و فیلم نیز بکار برده می شود.

تعمیر مانیتور فابریک خودروهایHYUNDAIدر طنین سرویس

مزایای ضبط های دودین

تصویر تعمیر مانیتور فابریک خودرو و تعمیر تاچ پخش ماشین

در این قسمت سعی داریم شمارا با ویزگی ها و مزایای ضبط دودین خودرو آشنا نماییم:

 • صفحه نمایش لمسی

بسیاری از ضبطهای دو دین صفحه نمایش لمسی دارند که کار کردن با آنها راحتتر از ضبط تک دین می باشد. به راحتی می توانید بین منوهای مختلف گردش کنید و با صفحه بزرگتر دید بیشتری داشته باشید.

 • یکپارچه شدن با گوشی های هوشمند

آیا شما از کاربران آیفون هستید؟ یا اینکه اندروید استفاده می کنید؟ضبط دودین خودرو هیچ مشکلی برای یکپارچگی با این  این سیستم عامل ها ندارد. هم Android Auto و نیز Apple CarPlay به طور کامل با این سیستم ها سازگار هستند.
برنامه هایی مانند Spotify، Pandora و پخش موسیقی و یا قابلیت های صوتی به کار رفته طور کامل با این مدل یکپارچه هستند . این برنامه ها در همان لحظه ی اتصال گوشی با بلوتوث یا USB به سیستم آماده به کار می شوند.
علاوه بر اینها کنترل آیفون و آیپد به شما این امکان را می دهد در حالی چشمتان به جاده است با خیال راحت رانندگی کنید. Siri Eyes نیز در آِیفون ۴S و مدلهای جدیدتر بعد از آن موجود می باشد.
 • قابلیت ردیابی

قابلیت های ردیابی این سیستم نیز از ویژگی های جذاب آن است که به روز رسانی ترافیک در شهرهای بزرگ،هشدار سرعت غیر مجاز،نمایش سه بعدی از ساختمانها را با داشتن سیستم GPS ممکن می کند.

تعمیر تاچ پخش ماشین

تصویر تعمیر تاچ پخش ماشین
یکی دیگر از مشکلات متعددی که مراجعه کنندگان به مرکز با آن روبرو می شوند، تاچ ضبط و پخش ماشین در انواع مدل ها است.مشکلات در تاچ پخش خودرو بیشتر در زمینه شکسته شدن یا نیم سوز شدن تاچ خودرو می باشد.
 • تعمیر تاچ پخش ماشین سانتافه
 • تعمیر تاچ پخش ماشین لکسوس
 • تعمیر تاچ پخش ماشین مزدا۳
 • تعمیر تاچ پخش ماشین و ضبط  اچ سی کراس
 • تعمیر تاچ پخش ماشین دنا
 • تعمیر تاچ پخش ماشین بی ام و
 • و بسیاری از خودروهای داخلی و خارجی

در صورت اینکه خودتان تمایل دارید تعمیر تاچ پخش ماشین و اتومبیل خود را انجام دهید و مطمئن هستید که تاچ سوخته و تاچ نو را خودتان تعویض نمایید،می بایست مراحل زیر را قدم به قدم پیش ببرید:

 1.  ابتدا پنل را خاموش کرده و سپس پیچ های روی پنل را با احتیاط باز کنید.
 2. کابل را جدا کنید
 3. پیچ های روی صفحه را باز کنید
 4. با احتیاط کامل لایه عایق را بردارید
 5. صفحه لمسی تازه را با صفحه قدیمی و معیوب با احتیاط کامل جایگزین کنید
 6. نوار عایق را دوباره وصل کنید
 7. صفحه را در جای خود وبصورت مناسب وصل کنید
 8. کابل را دوباره نصب نمایید.

تعمیر مانیتور ماشین

تصویر تعمیر مانیتور دودین 206

مرکز طنین سرویس بیش از ۲۰ سال است که سابقه تعمیرات تخصصی را در سابقه خود دارد.تعمیر مانیتور ماشین ،  تعمیر تلویزیون led سونی ، تعمیر سینمای خانگی و تعمیر دی وی دی پلیر را انجام می دهد.همانطور که گفته شد عیب یابی ضبط و مانیتور دودین خودرو بصورت کاملا حرفه ای در این مرکز انجام می شود.خرابی های شایع سیستم های دودین اتومبیل بشرح زیر می باشد که در طنین سرویس رفع میگردد.

 1.  ایراد خاموشی مانیتور
 2. روی آرم ماندن
 3. تصویر نداشتن ماتینور
 4. صدای نداشتن ضبط دودین
 5. سفید شدن صفحه لمسی
 6. نویز صدا
 7. نخواندن USB در سیستم پخش خودرو
 8.  تعویض تاچ مانیتور فابریک،تعویض ال سی دی و GPS
 9. رفع ایراد شایع مانیتور فابریک سانتافه ۲۰۱۶ که اغلب خاموش می شود یا اینکه روی آرم هیوندا می ماند
 10. رفع ایراد و خرابی ضبط دودین دنا که دستگاه خاموش و در حالت دنده عقب تصویر سفید می شود.

تعمیر ضبط دودینWIGOبصورت تخصصی

خدمات تخصصی تعمیر ضبط دودین در طنین سرویس

تصویر تعمیر مانیتور دنا

 1. تعمیر ضبط هیوندا
 2. تعمیر و عیب یابی ضبط و مانیتور فابریک کیا
 3. تعمیر ضبط ویگو فابریک تویوتا
 4. عیب یابی و رفع خرابی ضبط و تاچ فابریک رنو
 5. تعمیرات تخصصی ضبط و پخش بی ام دبلیو BMW
 6. تعمیر تخصصی ضبط و مانیتور فابریک مرسدس بنز
 7. تعمیر تخصصی سیستم صوتی و تصویری نیسان
 8. تعمیر تخصصی سیستم صوتی و تصویری پژو
 9. تعمیر تخصی ضبط و سیستم های تصویری خودرو سوزوکی
 10. تعمیر ضبط وینکا سانتافه ،پژو پارس و ۴۰۵، مزدا۳ و پراید
 11. عیب یابی و تعمیر مانیتور فابریک اچ سی کراس
 12. تعمیر ضبط فابریک چانگان بصورت حرفه ای
 13. نصب و راه اندازی جی پی اس تمامی خودروهای داخلی و خارجی
 14. نصب سیستم اندروید بر روی تمامی خودروهای داخلی بصورت تخصی
 15. نصب بلوتوث صوتی بر روی خودروهای خارجی 

تعمیرات تخصصی ضبط و پخش دنا و دناپلاس

در مرکز طنین سرویس خدمات بسیاری در مورد انواع ضبط و سیستم مالتی مدیای انواع خودورهای ایرانی و خارجی ارائه می شود.یکی از این قبیل خدمات تخصصی که در این مرکز تعمیر ضبط و تلویزیون پاسداران در حال اجرا است و دارای خدمات طلایی نیز هست، تعمیر ضبط دنا و دنا پلاس است.خودروی دنا در سال ۱۳۹۵ توسط شرکت ایران خودرو برای اولین بار عرضه شد.

این خودرو مورد پسند بسیاری از خانواده های ایرانی قرار گرفت و این استقبال به حدی بود که ایران خودرو تصمیم به عرضه ماشین دنا و دناپلاس نمود.این ماشین نیز بمانند خودروهای دیگر دارای سیستم و ضبط دودین می باشد و خرابی های این پخش و ضبطو بهمراه مانیتورهای انواع مدل دنا و دناپلاس بسیار رایج شده است.ما در این مرکز تخصصی تعمیر ضبط شرق تهران تعمیرات تخصصی ضبط و پخش دنا و دناپلاس را در صورتی که در جایی باز نشده باشد با ۸ ماه گارانتی انجام می دهیم.

قابلیت های دیگر طنین سرویس در تعمیر ضبط دودین خودرو

 • تعمیر مانیتور ماشین :

 1. تعمیر ضبط و مانیتور ماشین هیوندای آزرا
 2. نعمیر و عیب یابی مانیتور ویگو تویوتا
 3. تعمیر تخصصی مانیتور دودین کیا
 4. تعمیر تاچ پخش ماشین لکسوس
 5. تعمیر تخصصی مانیتور دودین نیسان
 6. تعمیر تخصصی مانیتور ماشین سوزوکی
 7. تعمیر ضبط و مانیتور ماشین دنا
 8. تعمیر تخصصی مانیتور دودین کلیه خودروهای چینی و ایرانی
 • تعمیر تخصصی انواع ضبط دودین اتومبیل:

تعمیر و عیب یابی ضبط دودین برندهای ویگو ، ویگو پلاس، وینکا،هانستون،پرونیکس،اتولوکس و همچنین دستگاه های اندروید و تسلا

مراکز معتبر تعمیر ضبط و مانیتور دودین خودرو

همواره دغدغه بسیاری از انسانها،سپردن دستگاه معیوب به نمایندگی ها و مراکز معتبر تعمیراتی می باشد.مرکز طنین سرویس با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه تعمیر تلویزیون به عنوان یکی از مراکز معتبر تعمیر ضبط و مانیتور دودین خودرو در تهران و تعمیر ضبط سانگ یانگ با ارزیابی دقیق و قیمت مناسب می باشد.

اگر هنوز ابهامات و سوالاتی در ذهن خود در رابطه با تعمیر سیستم دودین و مانیتورهای فابریک آنها دارید کافیست در بخش دیدگاهها و نطرات برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما پاسخ گوی شما باشند.

۶۳ دیدگاه

 • با سلام
  ماشین من x33 95 هستش
  مانیتور تصویریش بعدا روش نصب کردند
  مشکلش اینه که خیلی مواقع اینگار هنگ‌میکنه usb را نمیتونه باز کنه
  سیستم ناوبری را به کندی حرکت میده
  فقط رادیو کار میکنه
  دگمه ها ی روی تاچ هم کند شدند
  خودم شهرستانم چی کار کنم

  • سلام آقا رضا.ببینید دوست عزیز معمولا برای ضبط و پخش هایی که سیستم gps هم دارند و مشکلات بسیاری براشون اتفاق میفته،باید برد مدار و اصلی دستگاه باز بشه و بررسی تخصصی بشه تا راحت تر و بهتر بشه قضاوت کرد.در صورت تمایل یا از طریق مشاوره رایگان واتس اپی اقدام کنید یا یا دفتر فنی تماس بگیرید.

   • سلام وقت بخیر. بعدازتعمیرکولرمگان اتومات ۲۰۰۰ درشیراز. لمسی یاتاچ مانیتور کارنمیکنه. راهنمایی بفرمایید.

    • سلام آقای امیری عزیز.امکان دارد اتصالی در هنگام تعمیر اتفاق افتاده باشد که فیوز ضبط دودین شما را از کار انداخته باشد.جهت مشاوره رایگان با طنین سرویس تماس بگیرید.

  • با سلام و عرض تبریک نوروز
   مانیتور من ویگو پلاس ب ای چانگان است که دو روزه تاچش از کار افتاده و صداش فقط از بلندگوی سمت شاگرد پخش می شود. آیا قابل تعمیر می باشد یا باید از خیرش بگذریم و ضمنا شهر مشهد نمایندگی دارید یا خیر؟
   با تشکر

   • سلام بله قابل تعمیر هست .دستگاه خوبیه ارزش تعمیر داره نیاز به تعویض نداره الان دستگاه خوب بخوانید بخریدبالای هفت باید هزینه کنید.برای تعمیر واتساپ هماهنگ کنید

  • سلام احمد عزیز.مانیتور دنا معمولی و پلاس شما رو با بالاترین کیفیت برای شما تعویض می کنیم.جهت کسب اطلاعات بیبشتر به مشاوره واتس اپ ما پیغام بدید.

   • سلام
    مونیتور ماشین من تو فصل گرما تغییر رنگ میده و تصویر برفکی میشه ولی تو فصول سرد این حالت اتفاق نمی افته علتش چیه؟
    ماشین ۲۰۷ مدل ۹۷ هست

    • سلام امیر جان سال نو مبارک.ببینید احتمالا دمای محیط در گرما و بالا رفتن شدید آن از یک طرف و روشن کردن کولر ماشین از طرف دیگر در تغییر رنگ مانیتور ضبط دودین شما بی تاثیر نمی باشد.اما برای بررسی دقیق تر از طریق واتس اپ مشاوره رایگان بگیرید.

    • باسلام وخسته نباشید
     مانیتور ماشین من تیولی با مانیتوررکستون که پخش ویدیو هم دارد..مشکل این است که درهنگام پخش فیلم از فلش یا پخش آهنگ و موزیک، دائما تصویر وصدا قطع ووصل میشه…وسط کلیپ تصویر وصدا قطع و پس از چند ثانیه مجدد وصل میشود و همیجور ادامه دارد..لطفا راهنمایی بفرمایید..ممنونم بزرگوار

     • سلام فرهاد عزیز.به احتمال خیلی زیالد مشکلات مربوط به قصع شدن تصویر و صدا در هنگام پخش ویدئو و آهنگ، مربوط به دو عامل خرابی پورت usb ضبط تیوولی یا خرابی خود فلش و حافظه اکسترنال می باشد.اما برای بررسی دقیق تر می بایست ضبط دودین خودروی تیوولی شما مورد ارزیابی قرار بگیره.

  • سلام محمد جان خسته نباشید.شما می بایست به مرکز ما مراجعه کرده تا برای شما تاچ ضبط دودین کاملا با گارانتی معتبر تعویض گردد.

 • سلام
  ماشین من لیفان ۶۲۰ هست. مانیتور با آرم کرمان موتور داره. فقط رادیو و بلوتوث کار می کنه. فلش و کارت sd و dvd را نمی خونه. تهران نیستم. لطفاً راهنمایی بفرمائید.

  • سلام و وقت بخیر. کیفیت صدای پخش سیستمی که هشت ماهه روی ماشینم ( پرشیا) نصب کردم خیلی ضعیف هست ورادیو هم به سختی میگیره و غالبا خش داره. ضمنا مدت چندماه هست که فلش رو نمیخونه.

 • با سلام
  یونیت جک اس ۵ دارم تازه سرویس دوره ایی با آپدیت برنامه انجام شده ولی بعد از یکهفته ماشین روشن کردم ، یونیت همش در حالت رادیو میمونه و نمیره در حالت پخش و یا چیزای دیگه

  • درود آقای پارسا.برای حل مشکل روشن ماندن صفحه نمایش یا رادیو ماندن می بایست مانیتور یا حتی ضبط از نزدیک کارشناسی بشه تا بتونیم مشکل رو براحتی و با کمتریه هزینه حل کنیم.موفق باشید.

 • سلام من دیروز ماشین رو بردم کارواش و بعد اون تاچ مانیتور ماشین کار نمیکنه ولی صفحه کامل همه چیز رو نشون میده . مشکلش چی میتونه باشه؟

 • سلام خسته نباشید اگه به تاچ دستگاه آب یا اسپری ضد عفونی کننده یا کلا مایعات پاشیده شده باشه خود تاچ خراب میشه که باید تعویض بشه لطفاً عکس دستگاه ، رو لینک واتساپمون ارسال کنید تا بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم

 • سلام من لیفان x60 مدل ۹۷ دارم دارم مانیتورش خیلی بد کار می‌کنه و پایین و بالای مانیتور هم کلا کار نمیکنه مشکلش چیه و چطوری باید درستش کنم؟

  • سلام خسته نباشید منظورتون پایین و بالا تاچ خوب کار نمیکنه؟بیزحمت از کار کرد دستگاه فیلم گرفته و به واتساپ ما ارسال کنید تا تشخیص دقیق تری داشته باشیم ممنون

 • با سلام
  ماشین من جک j5 هستش مانیتور دچار مشکلاتی شده به این شکل که موقع خوواندن از روی USB یک لحظه میشناسه بعد قطع میکنه و در زمان پخش فیلم از DVD تصویر نشان میدهد ولی خروجی برای مانیتور های عقب نمیده
  در شهرستان به یک تعمیر کار نشان دادم گفتن باید برنامش رو دوباره بریزم درست میشه ولی متاسفانه بدتر شد قبلا از روی SD کار میکرد الان مثل USB شده تا شناسایی میکنه قطع میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

 • سلام ، مونیتور دناپلاس مدل ۹۶ ، قسمت پایین تاچ کار نمیکنه، ولی قسمت بالای تاچ تا سه سانتیمتر مانده به پایین صفحه مونیتور به خوبی کار میکند ، علت کار نکردن قسمت پایین تاچ مونیتور چیست

 • سلام پخش ماشین من شروود هست رفتم شمال چون رطوبت زیاد بود رنگ مانیتور عوض شد و زمینه بیشتر مانیتور مابل به بنفش شده باید چکار کنم درست بشه و تغییر رنگش برگرده. متشکرم

  • سلام روزتون بخیر احتمال زیاد خود ال سی دی خراب شده که باید تعویض بشه یک درصد ممکنه اگه در اثر رطوبت بوده ممکنه تا یکی دو هفته آینده درست بشه البته یک درصد

 • سلام وعرض ادب من ۲ ماه یکدستگاه مانیتور وینکا نصب کردم متاسفانه یعد از انتفال اپ از طریق شریت موبایلم تصئویر برعکس شده .ممنون میشم من راهنمایی کنین

 • سلام. من تندر ۹۰ دارم. رادیوی ماشینم خراب شده و دیگه هیچ ایستگاه رادیویی رو نمی گیره. شما می تونید درستش کنید؟ رادیو پخش بلاپونکت

 • سلام با عرض معذرت فقط مولتی مدیا مانیتور دار تعمیر میکنیم.دستگاه شما باید قسمت ولتاژ تیونر و خود تیونر بررسی بشه و رفع عیب بشه

 • سلام ماشین من جک s5 هست.ضبط ماشین همه چیش سالمه و کار میکنه فقط در حالت رادیو صدا نداره.راهنمایی بفرمایید.ممنون

  • سلام جناب موسوی نسب دستگاه ایستگاهای رادیو رو سرچ می‌کنه که سر اموج خودش استوپا کنه یا نه ؟اگه ایستگاه رو سرچ می‌کنه به احتمال زیاد تو قسمت سیستم و تقویت صوت اولیه ایراد داره اگه سرچ هم نمیکنه خود ایسی رادیو ایراد داره

 • سلام خسته نباشید من یدونه پخش دودین با قاب ۲۰۶خریداری کردم که متاسفانه کابل دوازده ولتی از خودرو به داخل سوکت فلش خورد و یو اس بی هردو تاش از کار افتاد .اما سایر موارد کار میکردو ایراده بعدیش حالا تاچ اصلا عمل نمیکنه حتی چراغ های دکمه لمسیهای پنل هم روشن دیگه نمیشن .زمان استارت زدن هم یک صدای تقه روی سیستم صوتی میندازه .اگر قابل تعمیره و امیدی بهش هست راهنمایی بفرمایید ارسالش کنم برای تعمیر

  • سلام علی آقا اگه دستگاه رو تازه خریدیت و گارانتی داره مراجعه کنید همون جای که خریدیت که ارسال کنن برای تعمیر .اگرم گارانتی نداره که احتمال زیاد از این دستگاهای بانه ای بی کیفیت که ارزش تعمیر ندارن

  • سلام خودروی من جک جی ۵ ، مدتی هست که صفحه ال سی دی خودروم سفیر رنگ شده تاچ کار میکند تصویر حالت سیاه سفید شده البته خطوط رنگی هستند ولی نود سفید روی تصویر است وصفحه که حالت نویز داره

 • سلام خودروی من جک جی ۵ ، مدتی هست که صفحه ال سی دی خودروم سفیر رنگ شده تاچ کار میکند تصویر حالت سیاه سفید شده البته خطوط رنگی هستند ولی نود سفید روی تصویر است وصفحه که حالت نویز داره

 • سلام عمو حمید من یه ضبط سونی xav 651btدارم روی تاچ یه خش دوسانتی افتاده تاچ رو دارید برا ارسال کنید خودن میتونم عوض کنم یا هر تاچی که بهش بخوره راهنماییم کنید که چی بخرم

 • سلام یه ماهی مانیتوراندروید نصب کردم مسافرت بودم ناگهانی صدای بلند گو ها خراب شد فکر کردم بلندگوها پاره شده یا سیمها اتصالی کردن چک کردم بلندگوها وسیم کشی مشکلی نداشتن بیزحمت راهنمایی میکنید

 • سلام ببخشید من ماشین رو روشن میکنم مونیتور صدا داره ولی تصویر نداره. کلان تصویر سیاه است و رویش برفکهای رنگی رنگی میاد خواستم ببینم مشگلش چیه

 • معمولا چقد طول میکشه تعمیر بشه مانیتور ماشین؟
  یه مانیتور ویندوز لیفان ایکس ۶۰ که اوایا از هنگ شدن پورت یو اس بی شروع شد به هنگی تاج رسید و الان بعضی وقتا نوسیگنال میده و فقط دوربین دنده عقب کار میکنه

 • ضمن سلام و خسته نباشید. ممنون از سرعت و دقت عمل جنابعالی در تعمیر مانیتور سانتافه ۲۰۱۶که انجام دادید. همچنین صداقت و حسن خلق و برخورد عالی جنابعالی را نیزتبریک می گویم.

 • سلام پخش تیگو ۵ مدل ۹۵ وقتی ماشین رو خاموش میکنم و دوباره روشن میکنم دیگه دستگه پخش , روشن نمیشه و باید فیوز پخش رو بکشم و جا بزنم همچنین پخش برق دزدی داره و باعث خالی شدن باتری ماشین میشه آیا قابل تعمیر هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *