تصویر تعمیر ضبط جک

از دیگر خدمات تخصصی مرکز طنین سرویس،تعمیر ضبط جک در انواع مدل های مختلف می باشد.ضبط و پخش مالتی مدیا جک نیز بمانند پخش سانتافه،برلیانس،سانگ یانگ و دنا دارای خرابی های شایعی می باشد.خرابی هایی همچون :

 • روشن نشدن ضبط جک
 • روی آرم موندن ضبط جک
 • عدم نمایش سنسور دنده عقب 
 • کار نکردن تاچ و مانیتور 
 • خاموش شدن ناگهانی ضبط و پخش 
 • تعمیر خرابی فلش ضبط مالتی مدیا
 • سفید شدن صفحه نمایش و مانیتور پخش جک

در این مقاله قصد داریم به بررسی موضوعی این مشکلات بپردازیم.

مزایای ضبط و پخش خودرو جک

در ابتدا کمی در مورد ویژگی ها و مزایای ضبط و پخش انواع ماشین های جک صحبت می کنیم.ویژگیهایی همچون:

 • قابلیت پشتیبانی و ساپورت USB و کارت SD
 • پشتیبانی از انواع فرمتهای صوتی و تصویری
 • دارای ماژول بلوتوث
 • میرورلینک شدن با گوشی های اندروید
 • دارای GPS همراه
 • خروجی آمپلی فایر با تنظیم صدا
 • پشتیبانی از سنسور دنده عقب خودرو
 • دارای صفحه نمایش ۸ اینچی
 • متصل شدن به شبکه ی wifi برای استفاده از برنامه های آنلاین و دانلود دیگر برنامه ها
 • ذخیره آهنگ ها و برنامه های دلخواه به علت داشتن حافظه داخلی
 • حافظه داخلی ۱۶ گیگا بایت
 • دارای پردازنده ۴ هسته

ویدئوی تعمیر ضبط جک s3

این ویدئو یکی از تعمیرات تخصصی سیستم مالتی مدیا و تعمیر ضبط جک s3 است که مراجعه کننده از ایراد منوی چینی و عدم نمایش اطلاعات خودرو صحبت کرد که با تلاس کارشناسان مجموعه مرکز طنین سرویس براحتی و در عرض یک روز این مشکل برطرف شد.

تعمیر روشن نشدن ضبط جک

تصویر تعمیر روشن نشدن ضبط جک
یکی از موارد خرابی ضبط و پخش ماشین های جک مربوط به روشن نشدن ضبط  می باشد که این مشکل دقیقا در تعمیر ضبط دنا نیز وجود دارد.اولین مورد مربوط به شل شدن سوکت برق پخش مالتی مدیای جک می باشد.در صورتی که از صحت و سالم بودن سوکت اطمینان حاصل کردید می بایست ضبط خودرو برای بررسی دقیق باز شده و مورد ارزیابی مداری قرار بگیرد.توجه داشته باشید که این ارزیابی توسط نفر متخصص می بایست انجام شود.
طنین سرویس روشن نشدن ضبط مالتی مدیا جک در تمامی مدل ها  را بصورت تخصصی ارزیابی کرده و مشکل آنرا رفع خواهد کرد.

روی آرم ماندن مانیتور خودرو

سیستم عامل پخش و مانیتور فابریک خودروی جک بمانند سیستم ماشین های دیگر از نوع اندروید ۶ به بالا بوده و قابلیت بروزرسانی شدن را نیز دارا می باشد.همین سیستم عامل اندروید سبب بسیاری از مشکلات و خرابی های ضبط جک در انواع مدل های j و s می شود.روی لوگو و آرم ماندن پخش جک به دلیل مشکل سیستم عامل می باشد که در مرکز طنین سرویس به عنوان یکی از مراکز تخصصی تعمیر ضبط دودین در شرق تهران ، تعمیر روی لوگو ماندن ضبط و مانیتور جک انجام می شود.

دلیل و علت از کار افتادن دوربین دنده عقب جک s5 و s3

سنسور دنده عقب خودرو برای ایمنی و هشدار برخورد با شی یا نفر بر روی سپر عقب خودرو قرار گرفته است که در ماشینهایی که دارای پخش با مانیتور می باشند تصاویر دنده عقب بر روی صفحه نمایش، قابل مشاهده می باشد.در بسیاری مواقع در خودروها این آلارم از بین رفته و در صفحه مانیتور فضای پشت ماشین دیگر نمایش داده نمی شود.

جهت تعمیر از کار افتادن سنسور  و دوربین دنده عقب ماشین جک s3 و s5 در مدل های مختلف  و عدم نمایش تصویر بر روی مانیتور، در مرحله اول باید ارتباط سنسور با صفحه نمایش بررسی و در نهایت سالم یا خراب بودن سنسور تست گردد.اگر این ارزیابی و تست مثبت بود می بایست پخش مالتی مدیا جک در مرکز طنین سرویس  بصورت تخصصی ارزیابی و در صورتی که نیاز به تعویض قطعه یا تعمیر تخصصی داشت با کمترین هزینه انجام می گردد.

تعمیر تاچ پخش ماشین جک

از مشکلات و خرابی های متعدد در خودروی جک سری J و S ،عدم کارکرد صحیح تاچ پخش ماشین هیوندا،دنا، مزدا ۳ و بسیاری از ماشین های دیگر می باشد.تاچ ماشین امکان دارد از کثیفی پشت صفحه نمایش که به صورت کلیدهایی قرار گرفته باشد که با شستشوی استریل شده امکان دارد این مورد برطرف شود اما در برخی موارد کار نکردن تاچ پخش و ضبط ماشین ممکن است مربوط به ایرادات الکتریکی باشد که بهتر است مرکز تخصصی تعمیر ضبط طنین سرویس ، تاچ مانیتور و برد آنرا بررسی کرده و اگر نیاز به تعمیر داشت،خرابی تاچ پخش ماشین جک را برطرف نماید.

بروزرسانی و آپدیت ضبط و مانیتور ماشین JAC

همانطور که گفته شد سیستم عامل پخش و مانیتور جک بمانند خودروهای دیگری همچون کیا از نوع اندروید ۶ به بالا می باشد و بمانند سیستم عامل های گوشی موبایل ورژن های جدیدی از این سیستم عامل درحال به روز شدن می باشند.اگر ضبط و پخش خودروی جک شما در هر مدلی  نیاز به ارتقا و آپدیت سیستم عامل داشته باشد،بصورت کاملا تخصصی این امر در طنین سرویس انجام میشود.

تعمیر سفید شدن مانیتور جک

از دیگر خرابی ها و ایرادات شایع در ضبط و پخش،سفید شدن صفحه نمایش و مانیتور جک می باشد که با علامت مثبت (+) در وسط صفحه دیده می شود.ایراد سفید شدن و روی آرم ماندن که بسیار در ماشین دنا و دناپلاس در انواع مدل های مختلف نیز دیده می شود ، مربوط به کالیبراسیون پخش ماشین می باشد.طنین سرویس تعمیر سفید شدن صفحه نمایش ضبط و پخش انواع ماشین های جک  را با کمترین هزینه انجام می دهد.

تعمیر ضبط JAC سریS

یکی از خودروهای پرطرفدار در ایران ، ماشین جکS3 و S5 می باشد.خودروسازی جک یا به‌ بیان صحیح ‌تر، جِی اِی سی (JAC) با نام کامل JAC Motors در سال ۱۹۶۴ شکل گرفت. این برند کمتر از دَه سال سابقه‌ مفید در ساخت خودروهای خانوادگی دارد و تاکنون، بر تولید کامیون‌های اندازه‌ متوسط و تجاری متمرکز بوده است.
ما در طنین سرویس تعمیر ضبط و پخش جک S3,S5 و S7 را بصورت کاملا تخصصی و ارزیابی شده انجام می دهیم.ایراداتی همچون روی لوگو ماندن ، عدم کارکرد صحیح بلوتوث و روشن نشدن ضبط جک بخوبی و بطور کامل رفع می گردد.

تعمیر ضبط جک سری J

 از دیگر خودروهای پرطرفدار جک سری J می باشد.این خودرو در مدلهای مختلف J3 در دو گونه هاچبک و صندوق دار،J4 و J5 می باشد.ما در طنین سرویس تعمیر ضبط و پخش جک سری J  را بصورت کاملا تخصصی و ارزیابی شده انجام می دهیم.ا

ریست مانیتور جک s5 و s3

مانیتورهای ماشین جک اس ۵ و s3  در دو نوع ویندوزی و اندرویدی هستند.مانیتورهای ویندوزی بیشتر دچار مشکل می شوند و در برخی واقع لازم است که ریست مانیتور جک s5 و s3انجام شود.برای ریست کردن مانیتور jac s5 و s3 می بایست به منوی تنظیمات بروید و در بخش بازگشت به تنظیمات کارخانه عملیات ریست را انجام دهید .

فقط در نظر داشته باشید بعد از این کار یک سری از تنطیمات مربوط به خودروی جک بمانند تنظیمات کولر و بخاری، باز بودن درب ماشین و نمایش رخی دیگر از اطلاعات از بین می رود که می بایست یک سری کدهای مخصوصی به داخل سیستم ریخته شود که برای این موضوع می بایست به مرکز طنین سرویس مراجعه فرمائید.

اگر تمایل دارید ریست مانیتور ضبط جک s5 و s3 را بصورت فیلم و ویدئو ببینید کافیست در قسمت زیر بر روی ویدئو کلیک کنید:

در مبحث مانیتورهای اندرویدی جک s3 و s5 معمولا مشکلاتی پیش نمی اید که نیاز به ریست کردن باشد و در واقع عیب و ایراد مانیتورهای اس ۳ و اس ۵ بسیار کمتر می باشد.

نمایندگی تعمیر ضبط و پخش مالتی مدیا JAC

مرکز طنین سرویس با بیش از ۲۰ سال سابقه تعمیرات تخصصی تلویزیون دوو و انواع ضبط بعنوان یکی از نمایندگی های تعمیر ضبط و پخش مالتی مدیا JAC در تهران می باشد.این مرکز بصورت تخصصی ضبط خودرو شما را در صورت خرابی و عیب برطرف نموده و در مواقعی هم که نیاز به آپدیت و بروزرسانی داشته باشد، انجام خواهد داد.توجه داشته باشید تمام موارد تعمیری یا به روز رسانی حتما با شما هماهنگ خواهد شد.

در انتها اگر با خواندن این مقاله در ذهن خود با سوالات و ابهاماتی روبرو هستید، کافیست در بخش دیدگاه ها و نظرات برای ما بنویسید تا کارشناسان ما پاسخگوی شما باشند.همچنین اگر تصور می کنید که این مقاله می تواند برای دوستان شما  مفید باشد،در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بزارید.

۶۸ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *